GLASS & CERAMICS / Ceramics / Dish 14456244
nr 1445 6244
DISH
18th/19th century, faience, 26x35, wear, damages, repaired.
1700-/1800-tal, fajans, 26x35 cm
Condition: slitage, skador, lagad
600
SEK 250
Monday January 31 2022
at 18:42:51
100 kr
200 kr